Rozwiązania dla biur nieruchomości

Wykonujemy strony internetowe biur nieruchomości, zawsze według indywidualnego projektu, uwzględniającego między innymi specyfikę danego przedsiębiorstwa, pożądaną funkcjonalność i wytyczne dotyczące szablonu graficznego.

Jeszcze nie tak dawno temu ogłoszenia dotyczące obrotu nieruchomościami pojawiały się przede wszystkim w mediach papierowych, takich jak prasa codzienna. Czasy te minęły bezpowrotnie - dziś miejscem, w którym większość osób poszukuje mieszkania, domu, działki czy też lokalu użytkowego na sprzedaż lub wynajem jest internet. Dlatego też tak ważną kwestią jest estetyczna, przejrzysta i funkcjonalna strona WWW.

Dlaczego my?

Strona wykonana przez nas pozwoli Państwu na prezentację ofert w sposób przyjazny i czytelny dla odwiedzających. Z kolei Panel administracyjny umożliwi wygodne dopisywanie i modyfikację pozycji w bazie - między innymi dzięki rozwijanym polom określającym podstawowe parametry nieruchomości czy też automatycznej lokalizacji na mapie, wyświetlanej osobom przeglądającym oferty. Standardem jest też samoczynne skalowane zdjęć tak, aby zmieściły się na ekranie i miały optymalny rozmiar.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie - dlatego też nie posiadamy gotowych zestawów i szablonów. Wierzymy, że takie podejście daje zawsze lepsze rezultaty niż masowa sprzedaż jednakowego produktu.

ImplicoCMS dla nieruchomości
ImplicoCMS - przykładowy widok edycji oferty. Kliknij na obraz aby powiększyć.


Jak wygląda proces tworzenia strony WWW dla biura nieruchomości?

Ogólne informacje na temat procesu tworzenia witryny znajdą Państwo w osobnym artykule: Etapy tworzenia strony internetowej.

Dodatkowo, w przypadku tej branży ważne jest określenie:

  • Jakie są dodatkowe usługi, w których świadczeniu specjalizuje się firma? Często poza pośrednictwem można spotkać się z usługami typu: wycena nieruchomości, administracja budynków, sporządzanie świadectw energetycznych, szkolenia i płatne praktyki zawodowe.
  • W które z narzędzi przeznaczonych dla odwiedzających wyposażyć stronę? Są to przede wszystkim: automatyczne lokalizowanie nieruchomości na mapie, zgłaszanie nieruchomości online, zaawansowana wyszukiwarka, kalkulator opłat, podręczny notes w którym przeglądający zapisują wybrane oferty, możliwość zamieszczania filmów video, opcja "mapy ofert" z zaznaczoną lokalizacją obiektów.
  • Integracja z portalami - możliwe jest wdrożenie systemu automatycznej publikacji i zarządzania ofertami eksportowanymi do portali ogłoszeniowych, m.in. Gratka, Domiporta, Oferty.net, OtoDom, Szybko.pl czy Morizon.
  • Czy strona wymaga wielu wersji językowych? Ich liczba nie stanowi problemu. Standardowe pola opisujące parametry nieruchomości są tłumaczone automatycznie (np. "stan budynku: dobry" na "building condition: good"), stąd też nie ma potrzeby jakiegokolwiek tłumaczenia podczas codziennego użytkowania systemu.
  • Czy konieczny jest system obsługi agentów? System pozwala na zarządzanie agentami, w tym przydzielanie im dostępu do Panelu, umożliwiając im przegląd i modyfikację prowadzonych ofert.

Zapraszamy do kontaktu - odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

All rights reserved © 2024 by implico.pl

Change language: en