Sklepy internetowe

Handel przez internet rozwija się w ogromnym tempie zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Stąd też na rynku istnieje wiele darmowych, gotowych rozwiązań, takich jak osCommerce, Magento czy PrestaShop. Znajdziemy również szereg komercyjnych systemów sklepów internetowych, z których korzystanie oparte jest na zakupie licencji lub opłacie abonamentowej.

Dlaczego więc spośród tak licznych rozwiązań wybrać opracowany przez nas system? Sklep internetowy oparty na autorskim silniku implicoCMS to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy potrzebują indywidualnego podejścia do projektu. Umożliwiamy pełne dostosowanie funkcjonalności do specyficznych wymagań zamawiającego, m.in. zapewniamy wysokiej klasy projekt graficzny wszystkich podstron w oparciu o projekt funkcjonalny, uwzględniamy specyfikę sprzedawanych towarów (np. wybór koloru ubrania powodującego zmianę wyświetlanego zdjęcia lub wybór odcienia w przypadku kosmetyków).


Od innych sklepów internetowych odróżniają nas takie parametry jak:

  • Logowanie, rejestracja, dodawanie produktów i podgląd koszyka "w okienku", nie powodujące kłopotliwego przenoszenia użytkownika na inne podstrony z linkiem "powrót do zakupów".
  • Szybki filtr produktów wg. zadanych kryteriów, działający bez przeładowywania strony (AJAX).
  • W standardzie: możliwość dodawania produktów do schowka, oceniania, formularz zapytania o produkt .
  • Bardzo szybkie działanie strony, niezależnie od ilości towarów.
  • Doskonałe parametry pozwalające na pozycjonowanie serwisu w Google, m.in. przyjazne linki, semantyczny kod HTML5 z uwzględnieniem Microfrmats/Microdata, automatyczne generowanie znaczników meta.
  • Niskie koszty poszerzania funkcjonalności według indywidualnych potrzeb.

Zapewniamy integrację z zewnętrznymi portalami, takimi jak Allegro czy porównywarki cen. Oferujemy pełną obsługę e-marketingową, w tym AdWords, pozycjonowanie i mailing, co wydatnie zwiększa szanse na odniesienie sukcesu!

All rights reserved © 2024 by implico.pl

Change language: en