Strony internetowe z systemem zarządzania treścią (CMS)

Wyjątkowy projekt graficzny, możliwość pełnej, samodzielnej edycji treści wyświetlanej na stronie, stuprocentowe dostosowanie do potrzeb Klienta, pełna gwarancja - to cechy wykonanych przez nas witryn. Jednym słowem, udana inwestycja na lata.

Każde przedsięwzięcie wymaga zaangażowania grupy specjalistów, odpowiedzialnych m.in. za projekt funkcjonalny, graficzny, prace programistyczne, tzw. front-end development, a także zarządzanie całym zespołem. Wybierając nas mają Państwo pewność, że na każdym etapie procesu znajdą się osoby o najwyższych kwalifikacjach i odpowiednim doświadczeniu.

Projekt

Główne atuty naszej oferty to:

 • Profesjonalna analiza potrzeb.
  Pozwala na określenie, jakie funkcje i zadania powinna spełniać witryna. Wyniki analizy stanowią podstawę dalszych działań.
 • Zawsze indywidualny, nowoczesny i przejrzysty projekt graficzny.
  Wolność bez granic - dowolny układ treści czy kolorystyka. Projekty najwyższej klasy, poparte naszym portfolio.
 • Tylko u nas: autorska technologia AjaxGetContent!
  Zapewne zauważyliście Państwo, że przeglądając tę witrynę, przy każdym kliknięciu na odnośnik (link, zakładkę) strona nie jest przeładowywana od nowa - pobierana jest jedynie treść która ulega zmianie. Jest to zasługa naszej technologii AjaxGetContent, która w ten niespotykany sposób znacznie przyspiesza i ułatwia nawigację. Cała treść witryny jest przy tym w pełni widoczna dla wyszukiwarek internetowych, w tym Google.
 • Pełny system zarządzania treścią (CMS).
  Autorski system implicoCMS pozwala na samodzielną edycję każdej, prezentowanej na stronie treści w sposób łatwy i przyjazny dla użytkownika. W zależności od indywidualnych potrzeb, wdrażane lub tworzone są dowolne moduły, takie jak: aktualności, oferty pracy, centrum prasowe czy też artykuły branżowe. Czytaj więcej...
 • Dowolna liczba wersji językowych.
  Nasz system jest opracowany z myślą o pełnej wielojęzyczności – dlatego też możliwe jest łatwe dodawanie, usuwanie czy ukrywanie dostępnych wersji językowych.
 • Doskonała widoczność strony w Google.
  Wykonane przez nas strony są bardzo wysoko indeksowane w wyszukiwarkach dzięki takim parametrom jak bezbłędny kod HTML i CSS, poprawna semantyka, system przyjaznych linków, możliwość ustalania słów kluczowych i opisów meta dla każdej podstrony, automatyczne generowanie mapy witryny (sitemap.xml).
 • Pewna przyszłość.
  Pełna gwarancja poprawności działania oprogramowania  oraz możliwość późniejszej, dowolnej rozbudowy serwisu!

Oferujemy pełną opiekę e-marketingową po wdrożeniu, aby zmaksymalizować widoczność strony dla pożądanej grupy odbiorców.

Podkategorie

Rozwiązania dla biur nieruchomości

Strony wykonane przez nas to przejrzysty projekt graficzny, intuicyjna budowa i nawigacja, a także przyjazny Panel administracyjny, pozwalający na wprowadzanie i edycję ofert.

więcej

Rozwiązania dla placówek medycznych

Tworzymy zaawansowane witryny internetowe dla ośrodków medycznych. Łatwa i wygodna edycja treści, możliwość wdrożenia rejestracji i odbioru wyników online.

więcej

All rights reserved © 2024 by implico.pl

Change language: en